KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13326361
*
nr 1332 6361
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Signerad, småbåtshamn, 54x37 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 20:15:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/6 15:46:11
1
400 kr
8/6 17:54:23
2
500 kr
8/6 18:21:53
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Michail Sjevarjov
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Läs mer om Michail Sjevarjov
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michail sjevarjov småbåtshamn svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:20
-
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:36
-
7118 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Kustbild. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:23
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:56
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:24
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:06
*
Michail Sjevarjov
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Läs mer om Michail Sjevarjov
nr 1332 6361
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Signerad, småbåtshamn, 54x37 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/6 15:46:11 | 1 | 400 kr |
8/6 17:54:23 | 2 | 500 kr |
8/6 18:21:53 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Michail Sjevarjov
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.Läs mer om Michail Sjevarjov
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michail sjevarjov småbåtshamn svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:20 -
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:36 -
7118 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Kustbild. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:23
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:56 -
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:24 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:06